Mahalo Cabo Branco Flat 4 Pessoas 100M Praia
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen in de wijk Tambau in João Pessoa, op circa 250 meter van Casa José Américo, biedt Mahalo Cabo Branco Flat 4 Pessoas 100M Praia João Pessoa van 40 m² plaats aan maximaal 4 gasten. Dit appartement heeft een draadloos internet in de kamers.
Het 1-slaapkamer appartement bevindt zich 2 km verwijderd van het strand Tambau and biedt een ligging aan het strand in João Pessoa. Bovendien ligt Mahalo Cabo Branco Flat 4 Pessoas 100M Praia op een paar stappen verwijderd van het Jose Americo Huis. De 1-badkamer accommodatie ligt binnen 10 minuten met de auto vanaf de Orla de Tambaú.
De accommodatie heeft uitzicht op de stad en heeft een zitruimte en een woonkamer. In dit appartement zijn een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Daarnaast vindt u er een haardroger.
Mahalo Cabo Branco Flat 4 Pessoas 100M Praia is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Train treinstation is 9 km verwijderd van het appartement gesitueerd.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ponta do Seixas3447 km
- Mangabeira Shopping Center2930 km
- Igreja Jesus Ressuscitado3075 km
- Igreja Batista2638 km
- Praia do Seixas3359 km
- Estacao das Artes2816 km
- Aquário Paraíba3370 km
- Seixas Point3445 km
- Galeria Rossiter Decor2902 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Presidente Castro Pinto23 km
- Treinstations
- Mandacarú7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Barbecuefaciliteiten
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van dit strand Mahalo Cabo Branco Flat 4 Pessoas 100M Praia?
Het Jose Americo Huis en Casa José Américo behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van dit strand Mahalo Cabo Branco Flat 4 Pessoas 100M Praia. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Mahalo Cabo Branco Flat 4 Pessoas 100M Praia?
Mahalo Cabo Branco Flat 4 Pessoas 100M Praia heeft parkeerplaatsen. - ❓
Is Wi-Fi gratis in Mahalo Cabo Branco Flat 4 Pessoas 100M Praia?
In Mahalo Cabo Branco Flat 4 Pessoas 100M Praia is draadloos internet beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Heeft dit appartement een eigen zwembad?
Dit appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.